Privatumo politika


SAUGUMO POLITIKA

Kliento duomenų saugumą E-diugonis.lt elektroninėje parduotuvėje užtikrina saugaus ryšio SSL sertifikatas. Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp lankytojo naršyklės ir e-diugonis.lt serverio, yra šifruojama.

SSL duomenų kodavimas - tai technologija duomenų apsikeitimo tarp serverio ir interneto naršyklės saugumui užtikrinti, kuris būtinas elektroninėms parduotuvėms. SSL dėka, duomenys keliaudami tarp kliento kompiuterio ir serverio, negali būti perskaityti arba pakeisti trečiųjų šalių.

E-diugonis.lt  nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų. Internetinės parduotuvės E-diugonis.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda pačių bankų puslapiuose, todėl E-diugonis.lt  ši informacija neprieinama.

 

PRIVATUMO POLITIKA

Gerbdami Jūsų privatumą, nerenkame duomenų, kurie būtų skirti bet kam kitam išskyrus kokybiškam paslaugų teikimui ir patogiam naršymui mūsų internetinėje parduotuvėje.

Visi Jūsų pateikti duomenys tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugos įstatyme numatytais reikalavimais bei kitais Lietuvos Respublikoje asmens duomenų apsaugą reglamentuojančiais teisės aktais, taikant reikiamas organizacines ir technines priemones skirtas apsaugoti Jūsų duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto atskleidimo, sunaikinimo, pakeitimo, neteisėto tvarkymo.

Visa informacija yra šifruojama tiek ją perduodant, tiek saugant.

E-diugonis.lt kolektyvas yra supažindintas su asmens duomenų apsaugos reikalavimais ir užtikrina nustatytų organizacinių priemonių dėl duomenų tvarkymo laikymąsi. Prieigą prie duomenų turi tik E-diugonis.lt įgalioti asmenys, kurie atsakingi už svetainės techninę, komercinę bei turinio redakcinę priežiūrą.

Rekomenduojame sukurti saugų slaptažodį, kurį naudosite E-diugonis.lt. Už slaptažodžio konfidencialumą esate atsakingi Jūs patys ir privalote neatskleisti bei nesidalinti juo su trečiaisiais asmenimis.

 

Kokią informaciją apie jus renkame? Kaip naudojame jūsų informaciją?

Šioje privatumo politikoje aprašyti tikslai, kuriais tvarkomi Jūsų, kaip E-diugonis.lt kliento, asmens duomenys, kokios asmens duomenų kategorijos tvarkomos ir pateikiami teisiniai tokio tvarkymo pagrindai.

Naudodamiesi elektronine parduotuve E-diugonis.lt, nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad E-diugonis.lt juos tvarkys, kad galėtų vykdyti elektroninę prekybą, taip pat suteikti Jums informaciją apie turimų prekinių ženklų produktus, įskaitant komercinių pranešimų siuntimą el.paštu ar kitomis elektroninės komunikacijos priemonėmis (SMS žinutėmis) ar telefonu. 

Duomenų tvarkymo tikslas

Asmens duomenys

Saugojimo terminas (pasibaigus šiam terminui, duomenys bus ištrinami taip, kad jų negalima būtų atgaminti)

Tvarkymo pagrindas

Elektroninė prekyba

 

Vardas, pavardė, tel. nr., el. paštas, gyvenamosios vietos adresas, prekių pristatymo adresas, atsiskaitomoji sąskaita.

Neregistruotam asmeniui perkant prekes – 3 metai nuo duomenų surinkimo. Registruoto nario duomenys saugomi 3 metus nuo paskutinio aktyvaus veiksmo. Aktyvus veiksmas – tai: prisijungimas prie savo paskyros arba naujienlaiškio atidarymas, jei asmuo yra išreiškęs sutikimą gauti naujienlaiškį.

Sutartis

Tiesioginė rinkodara (naujienlaiškių/SMS siuntimas)

Vardas, pavardė, tel. nr., el. paštas, gyvenamosios vietos adresas, lytis.

3 metai nuo paskutinio aktyvaus veiksmo. Aktyvus veiksmas – tai: prisijungimas prie savo paskyros arba naujienlaiškio atidarymas.

Sutikimas

Klientų aptarnavimas

Vardas, pavardė, el. paštas arba tel. Nr.

30 dienų nuo duomenų gavimo

Sutikimas, teisėtas interesas
Kam atskleidžiame jūsų informaciją?

Asmens duomenis E-diugonis.lt gali perduoti šiems nurodytiems subjektams:

  • įmonėms, kurios teikia paslaugas E-diugonis.lt prašymu: įmonėms, užsiimančiomis kurjerių veikla, mokėjimo paslaugų tiekėjams/bankams, rinkodaros paslaugas teikiančioms įmonėms, IT paslaugų teikimo atvejais.
  • kitoms šalims, kai to reikalaujama įstatymų nustatyta tvarka (pvz., policijai, mokesčių inspekcijai). Taip pat siekiant patvirtinti savo veiksmų teisėtumą, bei apginti savo, kaip pardavėjo interesus (siekiant išieškoti pirkėjo įsiskolinimus). 

 

 Jūsų teisės

  • Jūs turite teisę sužinoti, kokius Jūsų asmeninius duomenis esame sukaupę.
  • Jūs turite teisę sužinoti, kokiems duomenų gavėjams Jūsų asmens duomenys tiekiami ir buvo pateikti per paskutinius 1 metus.
  • Jūs turite teisę paprašyti ištaisyti neteisingus, neišsamius ar netikslius duomenis.
  • Jūs turite teisę paprašyti ištrinti sukauptus asmeninius duomenis apie Jus.
  • Jūs turite teisę paprašyti nustoti apdoroti sukauptus Jūsų asmeninius duomenis.

Savo teisėmis galite pasinaudoti tiesiogiai kreipdamiesi el. paštu  info@scubadiving.lt.

Mes galime paprašyti pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, leidžiantį tinkamai Jus identifikuoti. Patvirtinus tapatybę, informacija  Jums bus pateikiama per 30 kalendorinių dienų nuo prašymo raštu pateikimo dienos.

 

Nepilnamečių asmenų duomenų apsauga

E-diugonis.lt  elektronine parduotuve gali naudotis vyresni, nei 16 metų, asmenys. Asmenys, kurie yra jaunesni nei 16 m., savo asmens duomenų neturėtų pateikti be tėvų ar globėjų sutikimo.

Jeigu Jūs esate tėvai arba globėjai, ir sužinojote, kad jūsų nepilnametis vaikas, jaunesnis nei 16 m., naudojasi E-diugonis.lt elektronine parduotuve, o Jūs to nepageidaujate, informuokite mus el. paštu info@scubadiving.lt ir mes visus susijusius duomenis kaip įmanoma greičiau pašalinsime.

 

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai maži duomenų failai, kuriuose yra informacija apie Jūsų naršymą tinklalapyje, kuriuos tinklalapis patalpina Jūsų kompiuteryje, telefone ar kitame įrenginyje. Slapukai padaro naršymą patogesnį vartotojui, palengvina naršymą. Slapukai nekenkia Jūsų kompiuteriui.

Kam naudojami slapukai?

Slapukai yra reikalingi elektroninės parduotuvės veikimui. Pagrindinis jų tikslas – pagerinti Jūsų naršymo patirtį. Pvz., juos naudojame, kad atsimintume Jūsų kalbos, šalies ir kt.nustatymus, kol esate elektroninėje parduotuvėje, taip pat ir kitų apsilankymų metu. Dėka slapukų surinktos informacijos atsiranda galimybė tobulinti svetainę, numatant apsilankančių klientų skaičių, jų naudojimosi modelius, svetainės tinkamumą konkretiems lankytojų interesams, greitesnei paieškai.

Kas naudoja slapukuose patalpintą informaciją?

Mūsų elektroninės parduotuvės slapukų informaciją naudojame mes patys, išskyrus "trečiųjų šalių slapukus", kuriuos naudoja ir tvarko išoriniai subjektai, teikiantys paslaugas mūsų prašymu, susijusias su mūsų paslaugų gerinimu ir naršymo vartotojui palengvinimu. “Trečiųjų šalių slapukai” naudojami norint gauti statistinę apsilankymų parduotuvėje informaciją, užtikrinant mokėjimo operacijų vykdymą.

Kaip slapukus tvarkyti ar ištrinti?

Jūs galite rinktis, priimti slapukus ar ne. Jums nusprendus atsisakyti slapukų, gali būti apribota galimybė naudotis visomis svetainės funkcijomis.

Slapukus galite išjungti pakeisdami savo naršyklės nustatymus taip, kad slapukai iš mūsų svetainės nebūtų įdiegti Jūsų kompiuteryje ar kitame prietaise. Norėdami tai padaryti, vadovaukitės savo naršyklės instrukcijomis.

Kur kreiptis dėl teisių pažeidimo

Jei manote, kad Jūsų teisės, susijusios su asmens duomenų tvarkymu ir saugojimu buvo pažeistos, susisiekite su mumis el. pašto adresu  info@scubadiving.lt ir mes pasistengsime kaip įmanoma greičiau išspręsti iškilusias problemas.

Taip pat, galite Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai pateikti skundą šiuo adresu: A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt.

  

Kaip keičiama privatumo politika

Privatumo politika peržiūrima ir atnaujinama pasikeitus teisės aktams, kurie reglamentuoja asmens duomenų tvarkymą, informacinių ir komunikacinių technologijų naudojimą.

Privatumo politikos papildymai ar pakeitimai publikuojami adresu: E-diugonis.lt ir įsigalioja nuo jų paskelbimo, t. y. nuo tos dienos, kai jie yra patalpinami E-diugonis.lt.

Rekomenduojame periodiškai apsilankyti E-diugonis.lt ir susipažinti su naujausia šios privatumo politikos versija.

E-diugonis.lt privatumo politika paskutinį kartą buvo atnaujinta 2018-10-10.